Współpraca

Home / Współpraca

Zostań partnerem

Teatr Żelazny to wyjątkowe miejsce na mapie kulturalnej Śląska. Każdego miesiąca odwiedza nas prawie 2000 widzów, a nasz profil na Facebooku obserwuje ponad 11 000 osób. Tworzymy repertuar zarówno dla dzieci jak i dorosłych trafiając w gusta tych, którzy cenią kulturę wysoką i szukających alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Współpracują z nami wybitni aktorzy i twórcy polskiego teatru.

Współpraca z Teatrem Żelaznym to doskonały sposób dla Państwa by zaprezentować swoją markę naszej publiczności.

Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje i media, dla których udział w życiu kulturalnym jest nie tylko doskonałą formą promocji, ale i prawdziwą misją. Wspieranie Teatru to tak naprawdę rozumienie i współtworzenie sztuki.

​Dzięki wzajemnej współpracy, Teatr Żelazny, stworzony z pasji i doceniany przez rzeszę osób, będzie rozkwitał w jeszcze szybszym tempie, a Państwo, dołączą do elitarnego grona wspierających kulturę i rozumiejących jej ważną rolę w społeczeństwie.

Jesteśmy otwarci zarówno na wsparcie finansowe, jak i rzeczowe. Naszym partnerom proponujemy ekspozycję w przestrzeni Teatru Żelaznego, promocję w naszych materiałach reklamowych, pulę zaproszeń na nasze wydarzenia a także możliwość zorganizowania spotkania/konferencji w Teatrze Żelaznym.

Do tej pory nasze działania wspierają najważniejsze firmy w regionie – COIG S.A grupa WASKO, TAURON WYTWARZANIE, Hotel Katowice i GFKK Radcy Prawni Spółka Partnerska. Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do ich grona.

Zorganizuj wyjątkowe wydarzenie

Industrialne wnętrze zabytkowego, secesyjnego dworca, restaurowanego z naszej inicjatywy i środków, jest doskonałym miejscem na zorganizowanie spotkania firmowego, konferencji czy jubileuszu do 100 osób. Sala jest w pełni wyposażona w profesjonalny sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy a także multimedialny.