Partnerzy

Home / Partnerzy

 

 


Zajmuje się doradztwem prawnym na rzecz klientów korporacyjnych wywodzących się z sektora prywatnego oraz publicznego.

Zespół Kancelarii posiada szerokie doświadczenie w świadczeniu usług doradczych w różnych obszarach prawa.

Główne obszary naszej specjalizacji stanowią doradztwo w projektach infrastrukturalnych, sprawy z zakresu nieruchomości i prawa budowlanego, sprawy korporacyjne, w tym fuzje i przejęcia, a także prawo zamówień publicznych oraz spory sądowe i arbitrażowe.
 
GFKK zajmuje się obsługą prawną Teatru Żelaznego.
 

Portal stworzony z myślą o Was by wszystko co związane z dziećmi znaleźć w jednym miejscu.
Zastanawiacie się, na jakie zajęcia dodatkowe zapisać swoje dziecko?
Gdzie
Szukacie kawiarni, restauracji przyjaznej dzieciom?kupić dziecku ciekawą książkę ?
A może placu zabaw, lodowiska, parku ?
Nie wiecie gdzie się wybrać na rodzinną wycieczkę, odkryć nową atrakcje dla dzieci?
Ułatwimy Wam poszukiwania wszystko czego poszukujecie znajdziecie u nas Pomysłowych Rodziców

Pracownia architektoniczna zajmująca się realizacją odważnych wyzwań projektowych z zakresu budynków mieszkaniowych wielorodzinnych, jednorodzinnych, użyteczności publicznej oraz wnętrz. Działamy zarówno na rynku lokalnym jak i ogólnopolskim oraz międzynarodowym.
Ideą naszej pracy, która definiuje nasze relacje z inwestorem  jest współtworzenie każdej inwestycji i pełna współpraca na każdym etapie jej realizacji od koncepcji aż po zakończenie budowy.

 

ALLCOMP

Naszą misją jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesów! Prowadzimy kompleksowe działania w zakresie wdrażania technologii dedykowanych tekstyliom. Audytujemy, projektujemy i wyposażamy krojownie w najnowszej generacji sprzęt oraz oprogramowanie do przygotowania produkcji Opitex. Jesteśmy producentem urządzeń marki Unicut i jednym z niewielu na świecie, producentem maszyn do cięcia materiałów.
Na podstawie naszego 25-letniego doświadczenia proponujemy Klientom rozwiązania, które automatyzują, usprawniają oraz poprawiają rentowność kolejnych etapów procesu produkcji wyrobów tekstylnych i tapicerowanych.